odkaz na úvodní stránku

- výsledky


-Podzimní kolo zápasů pro nás skončilo třetím místem za oddíly Klatovy Z a Sušice z osmi přihlášených oddílů.
Pro zpestření přípravy jsme opět v listopadu 2009 pořádali podzimní , letos už 15. turnaj smíšených družstev.
I v průběhu vánočních prázdnin jsme využili volných termínů v tělocvičně a zvládli zorganizovat ještě jeden „smíšák“, tentokrát pouze z místních družstev – a to nohejbalisté, fotbalisté a 3 družstva postavili volejbalisté – pouze lyžaři se omluvili.
Tento 1.ročník pojmenovaný jako Silvestrovský byl velmi úspěšný a příští rok ho určitě zopakujeme.
Kromě pravidelných návštěv tělocvičny ve středu a v pátek také začínáme plánovat 16.ročník naší lyžařské výpravy, a to opět na některý ze svahu Rakouska.


- 22.5.2009 zahájil okresní přebor žen své jarní kolo přeboru 2008/2009.

Příprava probíhala jako tradičně v zimních měsících v tělocvičně školy, na sjezdovkách jak na Špičáku, tak v Rakousku, ale i na běžeckých stopách Šumavy.
Přihlášeno je 8 družstev, konec jarního kola je plánován až na konec června.
Zatím po čtyřech odehraných zápasech

jsme na 4 místě se 17 body a poměrně slušným skóre 24:20 .

Z toho je jasné , že se o každý set skutečně bojuje. V příštích týdnech nás ještě čekají 3 zápasy, a to Klatovy B,Kolinec a Horažďovice.


- S novým školním rokem začalo i nové kolo okresní soutěže volejbalu. Do nového kola soutěže se přihlásila k 6-ti stávajícím další dvě družstva (Horažďovice a Klatovy). 29.8. byl odehrán první podzimní zápas - po velkém boji SK Špičák bohužel neúspěšně 1:3. V pátek 5.9. 2008 se chystáme do Sušice.


- V červenci se konal na soukromém hřišti u koupaliště v Železné Rudě turnaj v plážovém volejbale . Bylo to příjemné zpestření naší přípravy, a to i tím , že pravidla hry s míčem i pohyb v písku se přece jen od hry liší.


- 13.6. jsme posledním zápasem ukončily volejbalovou sezónu 07/08, a protože ne všechny zápasy se nám podařily tak, jak bychom si přály, je umístění v celkové tabulce tentokrát na 4.místě. I tak jsme jarní kolo uzavřely pro nás vítězným zápasem se Sokolem Klatovy 3:0 ( 25:10,25:16,25:20).


- Konec sezóny uzavřeme opět vodáckou výpravou - ve dnech 3.7.-5.7. na řece Řezná (Regen). Nalodění bude na jezeře Bleibachersee, denní úseky kolem 25 km a jízdu ukončíme u Rodingu. Jede celkem 7 lodí.


- Letní příprava se přesune ze školní tělocvičny v Rudě na hotelové hřiště Rixi, takže budete-li mít zájem, PŘÍJĎTE SI S NÁMI ZAHRÁT. Nejlépepředem zavolat Radce Hrstkové (724/909315).
Pavlína Šebestová,SK Špičák


- 16.5.2008 začalo jarní kolo okresního přeboru.
-1.zápas jsme odehrály na domácím hřišti v plné sestavě, což nám určitě pomohlo k výsledku 3:1 s družstvem Sušice.
-2.zápas - odehraný v Kolinci - viz foto - už tak úspěšný nebyl, odjížděly jsme s prohrou 1:3.- Po prvních 5-ti podzimních kolech sezóny 07-08 jsme na 4.místě v tabulce a 16.5.2008 začínáme jarním kolem na hřišti v Železné Rudě.

Na očekávané jarní zápasy se připravujeme vždy:
ve středu 17,30-19,30 a v pátek 18,00-20,00 v tělocvičně ZŠ v Železné Rudě.
Čas uvádíme hlavně pro ty, kteří by si chtěli přijít zahrát s námi.

Součástí této přípravy bylo i lyžařské soustředění v rakouském středisku Flachau, kterého se zúčastnilo 8 hráček oddílu viz foto.
Za dobré umístění, kterého jistě dosáhneme, byla vypsána cílová odměna Lodní cyklovýlet po Holandsku. V případě absolutního propadu v tabulce nám hrozí pouze lodní výlet, a to na Ohři.
za oddíl Radka Hrstková


Volejbalovou sezónu 2006/2007 zahájilo družstvo žen ze Špičáku velmi úspěšně a v polovině soutěže se drží na 2. příčce za klatovskými juniorkami, které hrají rovněž krajské soutěže v kategorii juniorek. Ty zaznamenaly prohru 3:0 pouze s naším týmem. Bohužel podobný výpadek postihl i náš tým při zápase s klatovskými Sokolkami.
Věřme, že 2. polovina soutěže bude pro náš tým nejméně také tak úspěšná a obejde se bez úrazů.

Bližší informace získáte na www.volejbal-klatovy.cz..


 
Zpět na začátek -